2019 - Jaroslav

Příznivá cena, kvalitní zpracování i použité materiály, promyšlená konstrukce, snadná manipulace.

2019 - Olda

V minulosti jsem měl již jeden nosič – naprostá spokojenost, potřeboval jsem s větší nosností na elektrokola – opět naprostá spokojenost.

2019 - Martin

Nemá to chybu, když se s tím člověk naučí manipulovat. Splnil má očekávání. Ani na špatných cestách nevznikl problém, kola držela jak přišitá. Proč kupovat dražší produkty, když tohle funguje obdobně. Kola budeme teď vozit často sebou.

2019 - Jirka

Jednoduchá montáž + na elektrokola dostatečná rozteč na uchycení kol.

2019 - Anonym

Kvalitou a zpracováním naprosto vyhojuje, cena je proti jiným podobným produktům velmi dobrá. Doporučuji

2019 - Anonym

Potřeboval jsem nosič pro převoz 4 kol a do ceny 8500 Kč. Nakonec jsem vybral nosič Wjenzek, který se složitěji montuje, ale dle mého pohledového názoru je kvalitněji zpracován, než konkurenční značky v této cenové kategorii (Hakr, Peruzzo). Nicméně já jezdím s rodinou na kola 3krát za rok a tento nosič Wjenzek plně splní účel a bezpečně převeze kola. Montáž je dodávaným klíčem. Nandání kol chce trpělivost, protože musíte předem prostrkat úchyty.

2018 - Anonym

Někdo píše, že mu vadí upínání šroubem. Pro toho, kdo by nosič upínal na kouli 3x týdně to může být trochu komplikace, ale pokud nosič použijete 5x do roka jako já, je to úplně v pohodě.

27.8.2018 - H. Ševčíková

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat zaměstnancům Vaší firmy, kteří se mi včera velmi ochotně věnovali i na hranici pracovní doby. Nejen, že mi vyměnili nefunkční prvek nosiče kol, ale provedli údržbu jeho částí a nabídli mi jiný, než momentálně používaný hliníkový rám nosiče. To vše během chviličky. S nosičem kol od vaší firmy jsme již absolvovali bezpočet výletů a přístupem Vašich zaměstnanců jsem nadšená. Ještě jednou díky a ať se Vaší firmě daří,
s pozdravem
MUDr. Hana Ševčíková

2016 - Anonym

Opravdu bytelný nosič, se sjezdovými koly se v zrcátku ani nehne, ve vysokých rychlostech se lehce hýbou pouze řídítka. Používám hlavně na dlouhé trasy, takže mě delší montáž netrápí.

2016 - Martin

Produkt je český, má dobré recenze i test v DTESTu. Splnil mé očekávání. Hned po zakoupení jsem udělal zkoušku do Černé Hory, cca 1500 km s třemi koly a naprosto perfektní. Spotřeba naprosto v normálu, pocitově vůbec žádná změna oproti jízdě bez kol.

14.6.2011 - J. Mitlöhner

Dobrý den.
Dovolte mi, abych Vás, výrobce nosičů kol poprosil o zaslání náhradní části k nosiči kol. Na jaře roku 2009 jsem zakoupil prostřednictvím internetového obchodu zadní nosič kol MEDA 3 se kterým jsme procestovali řadu míst v republice i v zahraničí bez nejmenších problémů a který vzbudil mnohokráte obdiv dalších spoluúčastníků svoji dokonalostí, jednoduchostí a bezporuchovostí...

28.2.2011 - M. Lubinski

Dear Mrs Wjenzkova,
I received the bike carrier, and all is ok.
Thank you for very nice co-operation.
best regards
M. Lubinski

12.7.2010 - Aleš Hlávka

Všem známým rozhodně doporučuji Vaše nosiče kol.

26.5.2010 - A. Lazorko

Witam
Dziękuję za realizację zamówienia właśnie odebrałem przesyłkę.
Będę polecał Waszą firmę wśród moich znajomych.
Pozdrawiam
Artur Łazorko

11.5.2010 - M. Šipan

Dobrý den. Minulý pátek mi byl doručen dopravní poštou Váš výrobek Alfa 2. Děkuji, byl jsem spokojen nejen s termínem dodání (2dny) ale i samotný výrobek je super. Ještě týž den jsem ho namontoval, při montáži jsem hned rozdal několika náhodným kolemjdoucím Vaší internetovou adresu, takový byl o výrobek zájem. Prostě, nemá to chybu. Děkuji a spoustu spokojených zákazníků přeje Milan Šipan.

15.4.2010 - René Březovský

Dobrý den pane Wjenzek, připojuji se k těm co Vás a váš produkt budou chválit. Minulý rok jsem si zapůjčil nosič Alfa3 přes mého známého, měl jsem zprvu obavu, že někde kola ztratím nebo při přístupu do zadních dveří a vyklopení nosiče něco urvu. Velice jsem byl překvapený z jednoduché obsluhy a funkčnosti nosiče. Jízda po dálnici byla komfortní a spotřeba paliva při převozu třech kol úžasná. Letos jsem se rozhodl, že si ho pořídím také, velice mile mne překvapila cena, na druhou stranu jsem hledal někoho, kdo mi produkt poskytne na úvěr. Vaše prodejna to nedělá, ale odkaz na prodejce na vašich stránkách mi velice pomohl a našel jsem v dosahu mého bydliště velice ochotného prodejce v Paskově. Ještě jednou díky, velmi spokojený zákazník!
René Březovský, Kopřivnice

13.4.2010 - I. Poledník

Dobrý večer,
minulý týden jsem po vyzkoušení v pražské prodejně Neumax zakoupil váš nosič ALFA 3+1 v normální verzi (ne prodloužené) a chtěl bych vám sdělit, že i s ním lze kufr VW Sharan bez problému otvírat.
S nosičem jsem velmi spokojen a po určitých porodních bolestech při hledání ideální kombinace pořadí kol a zejména správného natočení šlapek ještě před upnutím do nosiče bych chtěl ocenit zejména jeho skvělou aerodynamiku za jízdy.
Díky za surer výrobek a přeji vám hodně úspěchů v další práci.
I. Poledník

20.10.2009 - Petr Bláha

Dobrý den,
dnes jsem obdržel opravený nosič a velmi rád bych Vám poděkoval za přístup, s jakým jste provedli jeho opravu. Bylo to rychlé, odborné, bez nadbytečných nákladů, naprosto korektně a s velmi dobrou komunikací. Potvrzuje se zde pravda, že kvalita dodavatele se ukáže zpravidla tehdy, když zákazník potřebuje vyřešit problém. To se Vám podařilo naprosto profesionálně a zaslouží si to pochvalu.
S přáním úspěšného podnikání
Petr Bláha

13.8.2009 - Michal Rygl

Děkuji za rychlé provedení opravy.
Musím konstatovat, že kvalita práce a vstřícnost Vaší firmy je v Čechách zcela bezkonkurenční.
Ještě jednou děkuji.

6.8.2009 - Petr Opletal

...mimochodem bych Vám chtěl pochválit výrobek, už jsme se stojanem projezdili pěkný kus Evropy, byli jsme i na Korsice, několikrát jsme přejížděli přes Německo rychlostmi i kolem 200 km/hod. a kola se ani nehla, takže jsme velmi spokojení.
S pozdravem

16.6.2009 - František Navrátil

Dobrý den,
tímto Vám děkuji za kladné a rychlé vyřízení a zaslání svěrky a podložky na uchycení kola na nosič. Byl jsem mile překvapen Vaší ochotou a vstřícností a proto přijměte malou pozornost.
S pozdravem

14.5.2009 - Jan Slávik

Vážený pane Wjenzeku,
děkuji za vstřícnost a rychlé zaslání delšího šroubu a podložky na váš nosič kol Alfa 2. Tím je můj problém vyřešený, obě kola se na nosič vejdou bez vzájemného utiskování.
Ještě jednou moc děkuji a přeji úspěšný a příjemný den.

P.S.: Spokojenost s vašim nosičem i přístupem k zákazníkům budu šířit při každé příležitosti.

8.7.2008 - Radim Šturma

Dobrý den,

jen Vám chci napsat, že jsem asi před 14-ti dny u Vás přes internet objednal nosič ALFA 3+1 z duralu. Balík přišel v pořádku a teď o víkendu jsem měl možnost ho poprvé vyzkoušet. Jsem z něj úplně nadšený, vše je jednoduché a hlavně je vidět, že materiál i zpracování je opravdu na vysoké úrovni. Jsem teď rád, že jsem Vás upřednostnil před THULE či jinými výrobci. Za ty peníze je nosič pro 4 kola z duralu opravdu dobrej kup.

Přeji Vám další spokojené zákazníky.

S pozdravem a přeji hezký den

9.4.2008 - Jadran Lakomý

Byl jsem velmi mile překvapen Vaším kvalitním dodaným zbožím již při přebírání zakázky. Zboží perfektně zabaleno do nejmenších detailů aby nedošlo k poškození barvy, a otěru kovových součástek. Všechny dodané součástky, nic nechybělo, a patřičné nářadí k montáži, což značně usnadnilo a urychlilo montáž. Velice hodnotím Vaší profesionální práci - svrtané otvory, kvalitní sváry, odjehlení, světla, vše vypracováno do nejmenších podrobností.Žádná překážka při montáži. Líbí se mi kompletní řešení těla nosiče, hlavně bezpečné a jednoduché upnutí na kouli tažného zařízení z čehož jsem měl obavy. Nyní jsem si jist, že nosič je bezpečně připevněn k tažnému zařízení jako jízdní kola uchycena, a upevněna bezpečně ke konstrukci nosiče. I když mám atypické horské kolo sestavené dle mého přání, nosič jako by byl dělán přímo na míru. Taktéž velmi bezpečný. Nosič kol na montáž jednoduchý, účelný jako i připevnění jízdních kol a možnost otevírání zadní kapoty. Je vidět, že firmu vede profesionální manažer s kvalitními odborníky, dělníky a celým zodpovědným týmem. Velmi jste mě potěšili nejen výrobkem, ale i tím, že jste na vysoké profesionální úrovni. Věřím tomu, že v Evropě není vyroben tak praktický nosič jízdních kol. Zručnost českých ručiček a myšlení se opět potvrdila. Děkuji všem zaměstnancům od samotné přípravy materiálu až po expedici za kvalitně provedenou práci.

Mimo jiné jsem obchodník, a zastupuji některé české významné firmy v zemích bývalé "Jugoslávie". Tolik pro vysvětlení

S přátelským pozdravem

16.3.2008 - V. Kouba

Dobrý den,
...mnohokrát děkuji za pomoc a perfektní spolupráci.
S nosičem jsem naprosto spokojen, absolvoval jsem s ním dokonce 500 km cestu s 3 koly po dálnici a neměl jsem žádné problémy.

Ještě jednou děkuji.

5.3.2008 - František Kouba

Vážená paní,
velice oceňuji Vaši technickou pomoc v rámci výrobku MEDA 2, o kterou jsem požádal. Upřímně děkuji za ochotu, s kterou jsem se ještě nesetkal v jiných případech. I přes tento problém se mi Váš výrobek velice zamlouvá a budu mu dělat propagaci radou, jak ho od Vaší společnosti získat.

S pozdravem a přáním krásného dne

22.11.2007 - Radek Zich

...jak jsem již uvedl v průvodním e-mailu adresovaném Vám zhruba před měsícem, jsem velice spokojen s předmětným nosičem a vřele jsem ho doporučil všem známým, jelikož se jedná o skvělý poměr ceny a kvality...

S pozdravem

12.8.2007 - M. Navrátil

Paní Wjenzková, Váš nosič (MEDA) jsem již otestoval, zdá se mi, že to funguje docela dobře. Trochu problematické je upínání kol řemínky a utahování matice klíčem. To by mohlo být řešeno jinak. Ale jinak jsem spokojen. To, že je nosič sklopný, je velice dobře. Také nepříjemné je přendávání SPZ z auta na nosič a zpět při každém použití nosiče – to ale není Vaše záležitost, třetí značku nedostanu, to že u nás zákon neumožňuje, ale jinde to prý možné je.

S pozdravem

12.8.2007 - Tadeáš Hlawiczka

Vážení, mám asi netypický dotaz. Bratr si koupil Váš nosič a je s ním nadmíru spokojený. On však přepravuje kola, tedy to, k čemu je nosič určen. Já však řeším jiný problém, potřeboval bych přepravovat malý motocykl (o obsahu 50 cm2). Přeprava na střešním nosiči je samozřejmě nemožná a tak musím tahat přívěsný vozík, což je na delší vzdálenosti značné omezení. Chci se tedy zeptat, zda by bylo možné Váš nosič přizpůsobit k převozu zmíněného motocyklu. Bohužel neznám s tím související legislativu, tak nevím, zda to umožňuje, ale soudím, že technicky by to bylo možné.

Děkuji za odpověď a přeji mnoho obchodních úspěchů!
Firma: Bohužel zatím o takovéto výrobě neuvažujeme.

6.7.2007 - Libor Bubik

Dobrý den, tak jsme absolvovali s Vaším nosičem první cestu – asi 700 km.
Je super, jsme spokojeni. Kdybych se nedíval na kola do zpětného zrcátka. Tak ani nevím, že je tam mám.
Jinak se hodně lidem nosič líbil – předal jsem na Vás kontakt, tak možná budete mít další zakázky.

S pozdravem

28.5.2007 - Robert ŽÁČEK - nadmíru spokojený zákazník

Dobrý den, v sobotu jsme poprvé s nosičem (MEDA 2) vyrazili na výlet a musím přiznat, že je opravdu skvělý. Dokonce se našlo i pár obdivovatelů, tak jsem podal informace, odkud nosič máme:o) Manipulace je tak snadná, že ji zvládne bez problému i sympatičtější polovina populace.

Ještě jednou díky a přeji hezký den.

2.5.2007 - D. Mrázová

Nosič jsme v ostravě u fakt bezva prodavače koupili ve Vaší prodejně koupili. O víkendu vyzkoušeli, je to super. Budu vřele doporučovat. Mějte se hezky a dík...

30.3.2007 - Ivan Stloukal

Dobré ráno, děkuji za zprávu i Vaše perfektní služby. Nosič jsem objednával asi před 3 týdny a jsem s ním spokojen na 1000 procent. Jste jedničky, díky.

5.10.2006 - Ing. Kolář Rudolf

Vámi dodaný nosič je výborný. Děkuji a doporučuji.

25.5.2006 - Jan Lisý

Pořídil jsem si Váš nosič kol, namontoval, vyzkoušel a jsem velmi spokojený...

5.4.2006 - Petr Brandejs

Pane Wjenzek, vlastním 1 rok Váš nosič kol na tažné zařízení a „jsem velmi spokojen“. Měl jsem Citroen Picasso, který jsem momentálně změnil na Ford Galaxy a tímto Vám chci sdělit, že i s tímto vozem je nosič v pohodě kompatibilní, leč 5. dveře jdou otevřít pouze po řídítka kol. Nicméně nosič se nechám...