Nosiče kol ALFA plus 2 ELEKTRO

Kód výrobku: 9AP200100

  • -10%

Nosiče kol ALFA plus 2 ELEKTRO

Kód výrobku: 9AP200100

-999
Zvolte napájecí konektor:
7 190 Kč
6 470 Kč Sleva 10%
7 190 Kč s DPH
5 347 Kč bez DPH
Počet

-999

Nosič kol na tažné zařízení Alfa plus 2 ELEKTRO je určen k přepravě 2 jízdních kol. Upnutí na kouli je realizováno pomocí šroubu, který je dotažen přímo ke kouli tažného zařízení a tím tvoří velmi spolehlivé spojení. Nosič je sklopný, aby byl umožněn přístup do zavazadlového prostoru automobilu. Světla jsou standardně připojena pomocí 13-pinového konektoru, je možno dodat s přechodkou na 7-pinový. Vice informací najdete v návodu níže.


Výhody nosičů kol ALFA plus

  • Spolehlivé a bezpečné uchycení na tažné zařízení
  • Funkce sklápění i s naloženými koly
  • Uzamčení kol k nosiči a nosiče k vozidlu
  • Nezvýšená spotřeba pohonných hmot
  • Nenarušují aerodynamiku vozidla

Co získáte naším nosičem?

Nosič kol na tažné zařízení ALFA plus byl konstruován s vysokým důrazem na bezpečnost převozu jízdních kol. Upnutí nosiče pomocí šroubu je mnoha lety ověřená metoda, která poskytuje spolehlivé spojení nosiče a tažného zařízení automobilu. Toto je pojištěno ještě spodním aretačním šroubem, který se nastavuje jen jednou na konkrétní automobil. Rovněž sklopení nosiče je zajištěno červenými pásky tak, aby nemohlo omylem dojít ke sklopení nosiče ani za jízdy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.
Zakoupením našeho nosiče získáte spolehlivý a prověřený nástroj pro převoz jízdních kol za přijatelnou cenu, který vydrží.

Kvalita výrobku

Nosič kol je vyroben ze tří druhů materiálů, které jsou použity tak, aby byl výsledný výrobek co možná nejodolnější a přitom relativně lehký.
Základní nosná část, která je připevněna ke kouli tažného zařízení a který tvoří páteř celé konstrukce, je svařena z oceli. Povrchová úprava tvoří více vrstev včetně galvanického zinkování tak, aby byla zajištěna odolnost ve venkovním prostředí. Z oceli jsou rovněž některé další díly, u kterých je vyžadována vysoká pevnost.
Nosníky pro dosed kol, rám osvětlení a další komponenty jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, jehož výhodou je především nízká hmotnost při zachování slušné odolnosti.
Posledním nezbytným materiálem je plast, který je zastoupen především dosedy kol a menšími komponentami, jako jsou upínací pásky či ruční matice.

Technické informace

Parametry

Max. počet jízdních kol2
Osová vzdálenost mezi jednotlivými koly24 cm
Průměr rámu kola2,2 - 7,5 cm
Max. vzdálenost nábojů kola (rozvor)120 cm
Hmotnost15 kg
Nosnost50 kg
Max. doporučená šíře pneumatik2,2"
Zámek tažného zařízeníANO
Zámek kolANO
Rozměry53 x 113 x 74 cm

Montážní návod

Nosiče kol značky Wjenzek jsou velice snadné na montáž, což je možné si ověřit v přiloženém montážním návodu. Ten kromě podrobného návodu na složení a namontování nosiče na tažné zařízení obsahuje i důležité informace, týkající se provozu na pozemních komunikacích a používání tohoto výrobku. Doporučujeme si návod přečíst ještě před použitím nosiče kol.

STÁHNOUT MONTÁŽNÍ NÁVOD
technicky navod technicky navod

Hodnocení

Adam K. Adam K. 27.05.2022

Spolehlivost a pevnost nosiče vyzkoušena na velmi hrbolaté a neupravené horské silnici při převozu 2 elektrokol! Po 4 použitích jsem nadšen a Nosič Alfa plus pro elektrokola DOPORUČUJI.

Bohuslav Česák Bohuslav Česák 22.04.2022

Doporučuji všem, kteří si pořizují nosič za tažné zařízení. Je třeba jen se rozhodnout pro kolik kol bude nosič určen. Všechny jsou super, takže si určitě zákazník přijde na své a bude spokojen. Cena je sice vyšší, ale to už tak bývá, že kvalita se platí. Výrobek jsme již vyzkoušeli, jsme spokojeni a vše splnilo naše očekávání.

Mohlo by vás také zajímat