Úchyt nosiče ALFA (plus)

Kód výrobku: 9VA100000

  • -10%

Úchyt nosiče ALFA (plus)

Kód výrobku: 9VA100000

152
549 Kč
494 Kč Sleva 10%
549 Kč s DPH
408 Kč bez DPH
Počet

152

Úchyt pro zavěšení nosiče kol typu ALFA či ALFA plus na zeď. 

Materiál ocel a pryž, barva černá. 

Upevnění třemi vruty a hmoždinkami, které jsou součástí balení.


Výhody úchytu nosiče ALFA plus

  • Zavěšením nosiče na zeď šetříte místo na podlaze
  • Pogumované dosedací plochy chrání nosič před poškrábáním
  • Spolehlivé ukotvení ve zdi

Co získáte naším nosičem?

Nosič kol na tažné zařízení ALFA plus byl konstruován s vysokým důrazem na bezpečnost převozu jízdních kol. Upnutí nosiče pomocí šroubu je mnoha lety ověřená metoda, která poskytuje spolehlivé spojení nosiče a tažného zařízení automobilu. Toto je pojištěno ještě spodním aretačním šroubem, který se nastavuje jen jednou na konkrétní automobil. Rovněž sklopení nosiče je zajištěno červenými pásky tak, aby nemohlo omylem dojít ke sklopení nosiče ani za jízdy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.
Zakoupením našeho nosiče získáte spolehlivý a prověřený nástroj pro převoz jízdních kol za přijatelnou cenu, který vydrží.

Kvalita výrobku

Nosič kol je vyroben ze tří druhů materiálů, které jsou použity tak, aby byl výsledný výrobek co možná nejodolnější a přitom relativně lehký.
Základní nosná část, která je připevněna ke kouli tažného zařízení a který tvoří páteř celé konstrukce, je svařena z oceli. Povrchová úprava tvoří více vrstev včetně galvanického zinkování tak, aby byla zajištěna odolnost ve venkovním prostředí. Z oceli jsou rovněž některé další díly, u kterých je vyžadována vysoká pevnost.
Nosníky pro dosed kol, rám osvětlení a další komponenty jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, jehož výhodou je především nízká hmotnost při zachování slušné odolnosti.
Posledním nezbytným materiálem je plast, který je zastoupen především dosedy kol a menšími komponentami, jako jsou upínací pásky či ruční matice.

Technické informace

Parametry

TypAlfa plus

Montážní návod

STÁHNOUT MONTÁŽNÍ NÁVOD

Hodnocení

Kamil, Jihlavsko Kamil, Jihlavsko 22.06.2022

Jednoduché řešení pro uložení nosiče kol když ho nepotřebuji.

Jiří, Ostrava Jiří, Ostrava 06.10.2021

Praktický úchyt na zeď pro uložení nosiče kol Alfa plus, určitě ho doporučuji - původně jsem si vyrobil hák na zavěšení sám, ale nebylo to ono.
Originální úchyt je mnohem lepší!