Nosič elektrokol na tažné zařízení Variant 2 ELEKTRO

Kód výrobku: 9AV300100

  • -10%

Nosič elektrokol na tažné zařízení Variant 2 ELEKTRO

Kód výrobku: 9AV300100

-999
Zvolte napájecí konektor:
8 390 Kč
7 550 Kč Sleva 10%
8 390 Kč s DPH
6 240 Kč bez DPH
Počet

-999

Nosič kol na tažné zařízení Variant 2 ELEKTRO je určen k přepravě 2 jízdních kol či koloběžek. Upnutí na kouli je realizováno pomocí šroubu, který je dotažen přímo ke kouli tažného zařízení a tím tvoří velmi spolehlivé spojení. Nosič je sklopný, aby byl umožněn přístup do zavazadlového prostoru automobilu. Světla jsou standardně připojena pomocí 13-pinového konektoru, je možno dodat s přechodkou na 7-pinový. Dosedy kol a up. pásky jsou posuvné za účelem lepšího nastavení. Vice informací najdete v návodu níže.


Výhody nosičů kol Variant

  • Spolehlivé a bezpečné uchycení na tažné zařízení
  • Funkce sklápění i s naloženými koly
  • Uzamčení kol k nosiči a nosiče k vozidlu
  • Nezvýšená spotřeba pohonných hmot
  • Nenarušují aerodynamiku vozidla
  • Možnost převozu koloběžek či rozměrných jízdních kol s širokými pneumatikami

Co získáte naším nosičem?

Nosič kol na tažné zařízení Variant byl konstruován s vysokým důrazem na bezpečnost převozu jízdních kol či koloběžek. Upnutí nosiče pomocí šroubu je mnoha lety ověřená metoda, která poskytuje spolehlivé spojení nosiče a tažného zařízení automobilu. Toto je pojištěno ještě spodním aretačním šroubem, který se nastavuje jen jednou na konkrétní automobil. Rovněž sklopení nosiče je zajištěno červenými pásky tak, aby nemohlo omylem dojít ke sklopení nosiče ani za jízdy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.
Zakoupením našeho nosiče získáte spolehlivý a prověřený nástroj pro převoz jízdních kol za přijatelnou cenu, který vydrží.

Kvalita výrobku

Nosič kol je vyroben ze tří druhů materiálů, které jsou použity tak, aby byl výsledný výrobek co možná nejodolnější a přitom relativně lehký.
Základní nosná část, která je připevněna ke kouli tažného zařízení a který tvoří páteř celé konstrukce, je svařena z oceli. Povrchová úprava tvoří více vrstev včetně galvanického zinkování tak, aby byla zajištěna odolnost ve venkovním prostředí. Z oceli jsou rovněž některé další díly, u kterých je vyžadována vysoká pevnost.
Nosníky pro dosed kol, rám osvětlení a další komponenty jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, jehož výhodou je především nízká hmotnost při zachování slušné odolnosti.
Posledním nezbytným materiálem je plast, který je zastoupen především menšími komponentami. Především u typu Variant bylo jejich množství na nosiči zredukováno, aby byl nosič v budoucnu lépe recyklovatelný.

Technické informace

Parametry

Max. počet jízdních kol2
Osová vzdálenost mezi jednotlivými koly24 cm
Max. vzdálenost nábojů kola (rozvor)128 cm
Hmotnost16 kg
Nosnost50 kg
Max. doporučená šíře pneumatik2,8"
Zámek tažného zařízeníANO
Rozměry55 x 113 x 79 cm

Montážní návod

Nosiče kol značky Wjenzek jsou velice snadné na montáž, což je možné si ověřit v přiloženém montážním návodu. Ten kromě podrobného návodu na složení a namontování nosiče na tažné zařízení obsahuje i důležité informace, týkající se provozu na pozemních komunikacích a používání tohoto výrobku. Doporučujeme si návod přečíst ještě před použitím nosiče kol.

STÁHNOUT MONTÁŽNÍ NÁVOD
technicky navod technicky navod

Hodnocení

Průchal P. Průchal P. 25.08.2022

Robustní nosič, elektrokola při jízdě drží ani se nehnou. Praktický ochranný rám na světla a rychlé připevnění kol. Párkrát jsme ho už vyzkoušeli a jsme spokojeni. Klíče na uzamčení všechny stejné, nosič je sklopný, doporučuji.

Radim, Bruntál Radim, Bruntál 04.07.2022

Poměrně lehký, sklopný nosič elektro kol s
uzamykatelným napojení na kouli a opěrným rámem a držákem na poslední kolo.
Po 5 použitích zatím spokojenost, doporučuji.

Monika a Rostislav Monika a Rostislav 04.06.2022

Nosič je kvalitní, pevný a dobře na něm drží i těžší elektrokolo, což u předchozího modelu nebylo zcela možné.
Vyzkoušeno - ani při 130km/h se kola nehýbaly a byly poměrně tiché.

Kateřina a Marek Kateřina a Marek 27.05.2022

Kvalitní nosič jsem koupil přímo u českého výrobce Wjenzek, koupil jsem je na doporučení známých s kterými podnikáme naše cyklo víkendy a nosič mohu všem doporučit - elektrokola se ani nehnou.

Radim K. Radim K. 10.09.2021

Mám tento nosič od podzimu a za mne super. Perfektně se nakládají kola a je přístup do kufru auta.

Ověřený zákazník Ověřený zákazník 21.05.2021

  • kvalitní provedení

Mohlo by vás také zajímat