Úchyt nosiče Variant

Kód výrobku: 9AV100000

  • -10%

Úchyt nosiče Variant

Kód výrobku: 9AV100000

158
549 Kč
494 Kč Sleva 10%
549 Kč s DPH
408 Kč bez DPH
Počet

158

Úchyt pro zavěšení nosiče kol typu Variant na zeď. 

Materiál ocel a pryž, barva černá. 

Upevnění třemi vruty a hmoždinkami, které jsou součástí balení.


Výhody úchytu nosiče Variant

  • Zavěšením nosiče na zeď šetříte místo na podlaze
  • Pogumované dosedací plochy chrání nosič před poškrábáním
  • Spolehlivé ukotvení ve zdi

Co získáte naším nosičem?

Nosič kol na tažné zařízení ALFA plus byl konstruován s vysokým důrazem na bezpečnost převozu jízdních kol. Upnutí nosiče pomocí šroubu je mnoha lety ověřená metoda, která poskytuje spolehlivé spojení nosiče a tažného zařízení automobilu. Toto je pojištěno ještě spodním aretačním šroubem, který se nastavuje jen jednou na konkrétní automobil. Rovněž sklopení nosiče je zajištěno červenými pásky tak, aby nemohlo omylem dojít ke sklopení nosiče ani za jízdy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.
Zakoupením našeho nosiče získáte spolehlivý a prověřený nástroj pro převoz jízdních kol za přijatelnou cenu, který vydrží.

Kvalita výrobku

Nosič kol je vyroben ze tří druhů materiálů, které jsou použity tak, aby byl výsledný výrobek co možná nejodolnější a přitom relativně lehký.
Základní nosná část, která je připevněna ke kouli tažného zařízení a který tvoří páteř celé konstrukce, je svařena z oceli. Povrchová úprava tvoří více vrstev včetně galvanického zinkování tak, aby byla zajištěna odolnost ve venkovním prostředí. Z oceli jsou rovněž některé další díly, u kterých je vyžadována vysoká pevnost.
Nosníky pro dosed kol, rám osvětlení a další komponenty jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, jehož výhodou je především nízká hmotnost při zachování slušné odolnosti.
Posledním nezbytným materiálem je plast, který je zastoupen především dosedy kol a menšími komponentami, jako jsou upínací pásky či ruční matice.

Technické informace

Parametry

TypVariant

Montážní návod

STÁHNOUT MONTÁŽNÍ NÁVOD

Hodnocení

B. F. - Plzeň B. F. - Plzeň 23.09.2021

Užitečný a praktický produkt.
Úchyt pro nosiče kol Variant, jsem dokupoval při objednávání adaptéru pro přidání kola.