Nosič MOTO 1

Kód výrobku: 9MO100000

  • NOVINKA

Nosič MOTO 1

Kód výrobku: 9MO100000

-999
Zvolte napájecí konektor:
13 990 Kč
11 562 Kč bez DPH
Počet

-999

Nosič na tažné zařízení MOTO 1 je určen k převozu elektrokoloběžek či lehkých mopedů. Sklopení do strany umožňuje jednoduché naložení a vyložení. Spolehlivý a roky prověřený systém upnutí nosiče na kouli zaručuje nejvyšší bezpečnost přepravy. Světla jsou standardně připojena prostřednictvím 13 pinového konektoru, v případě potřeby je možno dodat redukci na konektor 7 pinový. Samozřejmostí je možnost uzamčení jak elektrokoloběžky k nosiči, tak i nosiče k tažnému zařízení automobilu. Povrchovou úpravu tvoří galvanický zinek a komaxit.


Výhody nosičů MOTO 1

  • Spolehlivé a bezpečné uchycení na tažné zařízení
  • Funkce sklopení pro jednoduché nakládání a vykládání
  • Uzamčení koloběžky k nosiči a nosiče k vozidlu
  • Nezvýšená spotřeba pohonných hmot
  • Nenarušují aerodynamiku vozidla

Co získáte naším nosičem?

Nosič na tažné zařízení MOTO 1 byl konstruován s vysokým důrazem na bezpečnost převozu dopravních prostředků, jako jsou např. elektro koloběžky. Upnutí nosiče pomocí šroubu je mnoha lety ověřená metoda, která poskytuje spolehlivé spojení nosiče a tažného zařízení automobilu. Toto je pojištěno ještě spodním aretačním šroubem, který se nastavuje jen jednou pro konkrétní automobil. Rovněž sklopení nosiče je zajištěno šroubem s uzamykatelnou maticí, aby nemohlo omylem dojít ke sklopení nosiče ani za jízdy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.
Zakoupením našeho nosiče získáte spolehlivý a prověřený nástroj pro převoz elektro koloběžek či lehkých mopedů za přijatelnou cenu, který vydrží.

Kvalita výrobku

Nosič MOTO je vyroben ze tří druhů materiálů, které jsou použity tak, aby byl výsledný výrobek co možná nejodolnější a přitom relativně lehký. Základní nosná část, která je připevněna ke kouli tažného zařízení a který tvoří páteř celé konstrukce, je svařena z oceli. Povrchovou úpravu tvoří především galvanické zinkování, čímž je zajištěna odolnost ve venkovním prostředí. Z oceli jsou rovněž některé další díly, u kterých je vyžadována vysoká pevnost.
Nájezdový žlab, rám osvětlení a další komponenty jsou vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je především nízká hmotnost při zachování slušné odolnosti.
Posledním zastoupeným materiálem je plast, ze kterého jsou v tomto případě vyrobeny pouze drobné komponenty, jako jsou podložky či ruční matice.

Technické informace

Parametry

Max. vzdálenost nábojů kola (rozvor)160 cm
Hmotnost20
Nosnost80
Zámek tažného zařízeníANO
Rozměry62 x 168 x 80 cm

Montážní návod

Nosiče kol značky Wjenzek jsou velice snadné na montáž, což je možné si ověřit v přiloženém montážním návodu. Ten kromě podrobného návodu na složení a namontování nosiče na tažné zařízení obsahuje i důležité informace, týkající se provozu na pozemních komunikacích a používání tohoto výrobku. Doporučujeme si návod přečíst ještě před použitím nosiče kol.

STÁHNOUT MONTÁŽNÍ NÁVOD
technicky navod

Hodnocení

Zatím nehodnoceno.