Transportní box pro AP3(+1)

Kód výrobku: 9BA100000

  • -10%

Transportní box pro AP3(+1)

Kód výrobku: 9BA100000

984
10 990 Kč
9 890 Kč Sleva 10%
10 990 Kč s DPH
8 174 Kč bez DPH
Počet

984

Transportní, uzamykatelný box pro převoz různých nákladů, montovatelný na nosič kol. 

Box je použitelný pouze na nosiči ALFA plus 3 a ALFA plus 3+1. Zajištění na nosiči pomocí dvou šroubů a dvou pásků na kola, upnutí je možno pojistit ještě dalšími dvěma pásky. Box je možno otevřít cca 32 cm, jeho objem je 400 l. Převážet je možno téměř vše, až na příliš ostré předměty či agresivní chemické látky. Vyroben je z kvalitního plastu, který je schopen odolat velkému zatížení či nepříznivým vlivům počasí. Samozřejmostí je zámek proti otevření, náhradní klíč je součástí balení. Celý box je možno pomocí uzamykatelných matic, demontovaných z nosiče, uzamknout k nosiči kol tak, aby nedošlo k jeho odcizení. 

Balení obsahuje box, montážní sadu pro připevnění na nosič kol a popruhy pro upevnění nákladu.


Výhody transportního boxu pro ALFA plus

  • Přídavný zavazadlový prostor o velkém objemu
  • Díky pozici za autem nezhoršuje aerodynamiku vozidla
  • Zámek chrání uložené předměty před krádeží

Co získáte naším nosičem?

Nosič kol na tažné zařízení ALFA plus byl konstruován s vysokým důrazem na bezpečnost převozu jízdních kol. Upnutí nosiče pomocí šroubu je mnoha lety ověřená metoda, která poskytuje spolehlivé spojení nosiče a tažného zařízení automobilu. Toto je pojištěno ještě spodním aretačním šroubem, který se nastavuje jen jednou na konkrétní automobil. Rovněž sklopení nosiče je zajištěno červenými pásky tak, aby nemohlo omylem dojít ke sklopení nosiče ani za jízdy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.
Zakoupením našeho nosiče získáte spolehlivý a prověřený nástroj pro převoz jízdních kol za přijatelnou cenu, který vydrží.

Kvalita výrobku

Nosič kol je vyroben ze tří druhů materiálů, které jsou použity tak, aby byl výsledný výrobek co možná nejodolnější a přitom relativně lehký.
Základní nosná část, která je připevněna ke kouli tažného zařízení a který tvoří páteř celé konstrukce, je svařena z oceli. Povrchová úprava tvoří více vrstev včetně galvanického zinkování tak, aby byla zajištěna odolnost ve venkovním prostředí. Z oceli jsou rovněž některé další díly, u kterých je vyžadována vysoká pevnost.
Nosníky pro dosed kol, rám osvětlení a další komponenty jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, jehož výhodou je především nízká hmotnost při zachování slušné odolnosti.
Posledním nezbytným materiálem je plast, který je zastoupen především dosedy kol a menšími komponentami, jako jsou upínací pásky či ruční matice.

Technické informace

Parametry

Hmotnost13 kg
Nosnost50 kg
Rozměry130 x 80 x 67 cm
TypAlfa plus

Montážní návod

Nosiče kol značky Wjenzek jsou velice snadné na montáž, což je možné si ověřit v přiloženém montážním návodu. Ten kromě podrobného návodu na složení a namontování nosiče na tažné zařízení obsahuje i důležité informace, týkající se provozu na pozemních komunikacích a používání tohoto výrobku. Doporučujeme si návod přečíst ještě před použitím nosiče kol.

technicky navod technicky navod

Hodnocení

Václav D. Václav D. 02.06.2023

Stejně jako Lukáš Jančík a Libor B naprosto nechápu smysl konstrukce. Je potřeba hlubokou spodní bednu a mělké víko. Osobně se kloním i k větší šířce pro vkládání lyží.

Lukáš Jarčík Lukáš Jarčík 30.05.2023

Dobrý den. Nechápu, proč designer nenavrhnul hlubokou spodní bednu a mělké víko, určitě by se lépe manipulovalo se zavazadly viz recenze Libora B. Máte prostor se zamyslet a verze 2.0 už bude určitě vychytaná. Nyní je to navrženo jako střešní box, ale to je dle mého názoru chybné řešení a odrazuje mě od koupě. Berte to prosím jako konstruktivní kritiku a zlepšovací návrh. S pozdravem

Romana, Olomouc Romana, Olomouc 13.09.2022

Praktický přepravní box na nosič kol - používáme pro zvětšení zavazadlového prostoru hlavně na dovolenou.
+ Super řešení!

Lenka S. Lenka S. 23.06.2022

Box, který se velmi jednoduše umístí na nosič kol, pokud je namontován doplňkový držák kola, je nutné jej nejdříve demontovat.
Pro potřebu dalších zavazadlových prostor a když nechcete dávat na auto střešní box to je ideální řešení.

Libor B Libor B 22.06.2022

BOX využíváme jak v létě pro zavazadla na dovolenou, tak i během roku k přepravě zavazadel i věcí na chalupu a podobně.
Poznámka: větší věci je lépe vkládat v poloze sklopení nosiče - dá se tak box víc otevřít a lépe manipulovat se zavazadly.

M. Š. M. Š. 12.04.2022

Rychlá a jednoduchá montáž boxu, kompletní zamykání a je dostatečně pevný - doporučuji ho.