Transportní plošina pro AP3(+1)

Kód výrobku: 9PA100000

  • -10%

Transportní plošina pro AP3(+1)

Kód výrobku: 9PA100000

195
3 990 Kč
3 590 Kč Sleva 10%
3 990 Kč s DPH
2 967 Kč bez DPH
Počet

195

Transportní plošina pro převoz různých nákladů, montovatelná na nosič kol. 

Plošina je použitelná pouze na nosiči ALFA plus 3 a ALFA plus 3+1. Zajištění na nosiči pomocí dvou šroubů a a dvou pásků na kola, upnutí je možno pojistit ještě dalšími dvěmi pásky. Plošina je vyrobena z pozinkované oceli a díky uzamykatelným maticím z nosiče kol je možné ji zasjistit proti odcizení. 

Balení obsahuje plošinu a montážní sadu pro připevnění na nosič kol.


Výhody transportní plošiny pro ALFA plus

  • Vhodné pro převoz téměř všech typů nákladů
  • Díky pozici za autem nezhoršuje aerodynamiku vozidla
  • Pohodlné nakládání a vykládání

Co získáte naším nosičem?

Nosič kol na tažné zařízení ALFA plus byl konstruován s vysokým důrazem na bezpečnost převozu jízdních kol. Upnutí nosiče pomocí šroubu je mnoha lety ověřená metoda, která poskytuje spolehlivé spojení nosiče a tažného zařízení automobilu. Toto je pojištěno ještě spodním aretačním šroubem, který se nastavuje jen jednou na konkrétní automobil. Rovněž sklopení nosiče je zajištěno červenými pásky tak, aby nemohlo omylem dojít ke sklopení nosiče ani za jízdy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.
Zakoupením našeho nosiče získáte spolehlivý a prověřený nástroj pro převoz jízdních kol za přijatelnou cenu, který vydrží.

Kvalita výrobku

Nosič kol je vyroben ze tří druhů materiálů, které jsou použity tak, aby byl výsledný výrobek co možná nejodolnější a přitom relativně lehký.
Základní nosná část, která je připevněna ke kouli tažného zařízení a který tvoří páteř celé konstrukce, je svařena z oceli. Povrchová úprava tvoří více vrstev včetně galvanického zinkování tak, aby byla zajištěna odolnost ve venkovním prostředí. Z oceli jsou rovněž některé další díly, u kterých je vyžadována vysoká pevnost.
Nosníky pro dosed kol, rám osvětlení a další komponenty jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, jehož výhodou je především nízká hmotnost při zachování slušné odolnosti.
Posledním nezbytným materiálem je plast, který je zastoupen především dosedy kol a menšími komponentami, jako jsou upínací pásky či ruční matice.

Technické informace

Parametry

Hmotnost12 kg
Nosnost50 kg
Rozměry124 x 64 x 13 cm
TypAlfa plus

Montážní návod

Nosiče kol značky Wjenzek jsou velice snadné na montáž, což je možné si ověřit v přiloženém montážním návodu. Ten kromě podrobného návodu na složení a namontování nosiče na tažné zařízení obsahuje i důležité informace, týkající se provozu na pozemních komunikacích a používání tohoto výrobku. Doporučujeme si návod přečíst ještě před použitím nosiče kol.

technicky navod technicky navod

Hodnocení

David L, Přerov David L, Přerov 27.06.2022

Vloni jsem si koupil u vás nosič kol Alfa - pro 3 kola a letos si dokoupil tyč a nosníky pro přídavné kolo a všiml jsem si vaší praktické vychytávky - přepravní plošiny - pro mě to je jednoduché a praktické řešení pro přepravu potřebných věcí a hlavně kdykoliv je po ruce!
Vozík totiž nemám a pro příležitostný transport jsem si ho musel půjčovat. Plošina je ideální na převoz věci do 50kg, perfektně na nosič pasuje a navíc mi nezabírá ani místo v garáži - věším ji na zeď.
Je super a doporučuji jí.